SoulEdge

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-07-21 22:16:21

Morris

Klanowicz

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 5
Punktów :   

Morris

1. Nick w grze: Morris (inspiracja Madagaskarem)
2. Klasa Postaci (subklasa) : BH 47lvl (jakoś zawsze ciągnie mnie do krasi w grach rpg, nie wiem czemu...) nad subką jeszcze nie myślałem...
3. Doswiadczenie: z 1 rok się uzbiera...
4. Wiek: 20
5. Przykadowe servery na ktorych grałem: EPI, Abyss, troche Frintezzy liznąłem...

dzienny online: 2-3h minimum,
czego oczekuję od klanu (no chyba mi sie coś należy w końcu:)) : dobrej zabawy, sprawnie działającego i zorganizowanego clancraftu, "pokazania się na serwerze", nie chodzi mi tu o zrobienie pro-mega-ownujacego klanu (chociaz byłoby miło:)), ważne żeby klan coś sobą reprezentował i był choć troszkę znany na serwerze,
co mogę zaoferować klanowi: klasa mojej postaci mówi sama za siebie:) , poza tym: aktywny udział w klanowych eventach ( rb, siege, pvp) oraz po prostu POMOC w każdym możliwym tego słowa znaczeniu,

Jeśli komuś z Klanowiczów recenzujących to podanie przeszkodzi taka rozbudowana jego forma (jakoś mi się zachciało rozpisywać bo nudy niemiłosierne...) to z góry przepraszam,

Pozdrawiam,
Morris

Offline

 

#2 2009-07-22 01:24:28

Jezpl

Klanowicz

Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Morris

a na ktorym serwie Frintezzy grales?? 7x czy 15x ?

Offline

 

#3 2009-07-22 11:21:25

Morris

Klanowicz

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Morris

7x, ale krótko tam grałem bo zaraz przeniosłem się tutaj

Offline

 

#4 2009-07-22 11:35:17

Eureka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 21
Punktów :   
Nick w grze: Eureka

Re: Morris

no to moris myślę ze mogę cie ze spokojny sumieniem przyjąć ^^ przyda się kolejny spoil ^^ milo witam w naszych szeregach ^^ (whispnij w grze ^^)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldomki letniskowe sobieszewo Mrzeżyno pokoje dog niemiecki hodowla